Ankieter Audytor PRACA DODATKOWA 150 zł netto/ dzień

KONTAKT

Wałbrzych - Dodane przez rekrutacja52 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Ankieter Audytor PRACA DODATKOWA 150 zł netto/ dzień

Pilnie poszukujemy osoby na stanowisko: Audytora/Ankietera do długofalowej współpracy jeden dzień w tygodniu.

Zakres obowiązków:

Kontrola poziomu dystrybucji materiałów reklamowych w wyznaczonych adresach;
Przeprowadzanie krótkich wywiadów z respondentami;
Uzyskanie odpowiedzi od 60 mieszkańców we wskazanych przez firmę adresach na około 3-4 pytania (ok.8h);
Raportowanie;

Obsługiwany obszar: Wrocław i okolice.

Przewidywany zasięg pracy - ok. 100 km.

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
Dyspozycyjność we czwartki i ewentualnie piątki (sporadycznie również soboty lub środy);
Komputer z dostępem do Internetu;
Rzetelność i sumienność w realizacji zleceń;
Samodzielność i zaangażowanie.

Mile widziane osoby zatrudnione lub prowadzące własną działalność gospodarczą, zainteresowane dodatkową pracą.

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 150 zł netto za 1 poprawnie przeprowadzony audyt;
Zwrot kosztów paliwa: 50 groszy za 1 przejechany kilometr;
Umowę o dzieło lub umowę o współpracy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą;
Długofalową współpracę oraz regularne zlecenia;
Szkolenie stanowiskowe.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem Audytor - Wałbrzych

Mapa WałbrzychProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ankieter Audytor PRACA DODATKOWA 150 zł netto/ dzień

Polecane, ciekawe strony z Wałbrzycha. Prowadzisz serwis o Wałbrzychu lub zwiazany z Wałbrzych - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Wałbrzyszek !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wałbrzych City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wałbrzycha: Świdnica ogłoszenia - Nowa Ruda darmowe ogłoszenia - Jawor ogłoszenia bezpłatne - Kłodzko ogłoszenia - Legnica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję