Odszkodowania Wałbrzych

KONTAKT

Wałbrzych - Dodane przez annakonieczna (osoba prywatna) -

Odszkodowania Wałbrzych

Pełna treść ogłoszenia Odszkodowania Wałbrzych

Polskie Biuro Odszkodowań Komunikacyjnych w Wałbrzychu to profesjonalny doradca dla poszkodowanych w różnego typu wypadkach. Np: wypadkach komunikacyjnych, kolizjach, wypadkach w pracy, czy też wypadkach podczas prac w gospodarstwie rolnym. Oferta Kancelarii jest tak stworzona, aby optymalnie, na wielu płaszczyznach pomóc osobie poszkodowanej oraz jej najbliższym.

Każda analiza prawna pod kątem wywalczenia odszkodowania, czy też dopłaty do już otrzymanego odszkodowania jest bezpłatna.

Dlatego też nie odwlekaj decyzji o uzyskaniu odszkodowania, skontaktuj się z naszym Doradcą w Wałbrzychu i sprawdź jakie Tobie należy się odszkodowanie.

NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH
Podpisując umowę klienci Kancelarii odszkodowawczej PBOK nie są obciążani żadnymi kosztami wstępnymi czy kosztami postępowania odszkodowawczego. Wynagrodzeniem Biura jest prowizja, która uzależniona jest od sumy wywalczonego odszkodowania. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn wypracowanie odszkodowania będzie niemożliwe, klient PBOK nie ponosi żadnych kosztów, co gwarantuje umowa.
Klienci PBOK są reprezentowani na wszystkich etapach prowadzenia sprawy, na tj. etapie przedsądowym, jak i sądowym. Pracujemy z najskuteczniejszymi polskimi prawnikami, rzeczoznawcami oraz biegłymi z zakresu medycyny, co ma kluczowy wpływ na przebieg, a zwłaszcza końcowy wynik procesu likwidacji szkody.

KOMU POMAGAMY?
Pomoc PBOK skierowana jest do wszystkich osób poszkodowanych, które ucierpiały w wypadkach po roku 1997, tzn. do:
-kierowców,
-pasażerów pojazdów biorących udział w kolizji,
-potrąconych pieszych oraz rowerzystów,
-osób, które straciły swoich bliskich w wyniku wypadku,
-poszkodowanych podczas prac w gospodarstwie rolnym lub w miejscu pracy
-poszkodowanych w wyniku błędów medycznych

JAKIE KORZYŚCI?
Skorzystanie z pomocy Biura pozwoli ustalić i wywalczyć adekwatne do wydarzenia roszczenia, które dotyczą wszystkich możliwych rodzajów roszczeń: m.in. z tytułu utraty zdrowia, z tytułu utraconego dochodu, zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów dojazdu, renty, zadośćuczynienia za ból i cierpienie, utraty wartości pojazdu itd.

Mapa WałbrzychProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Odszkodowania Wałbrzych


Polecane, ciekawe strony z Wałbrzycha. Prowadzisz serwis o Wałbrzychu lub zwiazany z Wałbrzych - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Wałbrzyszek !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wałbrzych City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wałbrzycha: Świdnica ogłoszenia - Nowa Ruda darmowe ogłoszenia - Jawor ogłoszenia bezpłatne - Kłodzko ogłoszenia - Legnica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wałbrzych City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj